Vishay Dale CMF20887K00GKEA
Part No.:
CMF20887K00GKEA
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CMF20887K00GKEA.pdf
Description:
RES 887K OHM 1W 2% AXIAL