Vishay Dale CMF20510K00GNEB
Part No.:
CMF20510K00GNEB
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CMF20510K00GNEB.pdf
Description:
RES 510K OHM 1W 2% AXIAL