Vishay Dale CA0001R1200KS73
Part No.:
CA0001R1200KS73
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CA0001R1200KS73.pdf
Description:
RES 0.12 OHM 1W 10% AXIAL