Vishay Dale CA0001100R0JS70
Part No.:
CA0001100R0JS70
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CA0001100R0JS70.pdf
Description:
RES 100 OHM 1W 5% AXIAL