Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C6809FBP00
Part No.:
SMM02070C6809FBP00
Datasheet:
SMM02070C6809FBP00.pdf
Description:
RES 68 OHM 1% 1W MELF 0207