Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C5603FBP00
Part No.:
SMM02070C5603FBP00
Datasheet:
SMM02070C5603FBP00.pdf
Description:
RES 560K OHM 1% 1W MELF 0207