Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C4703FBP00
Part No.:
SMM02070C4703FBP00
Datasheet:
SMM02070C4703FBP00.pdf
Description:
RES SMD 470K OHM 1% 1W MELF