Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C3303FBP00
Part No.:
SMM02070C3303FBP00
Datasheet:
SMM02070C3303FBP00.pdf
Description:
RES SMD 330K OHM 1% 1W MELF