Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C3301FBP00
Part No.:
SMM02070C3301FBP00
Datasheet:
SMM02070C3301FBP00.pdf
Description:
RES SMD 3.3K OHM 1% 1W MELF