Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C2700FBP00
Part No.:
SMM02070C2700FBP00
Datasheet:
SMM02070C2700FBP00.pdf
Description:
RES SMD 270 OHM 1% 1W MELF