Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C2209FBP00
Part No.:
SMM02070C2209FBP00
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0207
Datasheet:
SMM02070C2209FBP00.pdf
Description:
RES SMD 22 OHM 1% 1W MELF