Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C2201FBP00
Part No.:
SMM02070C2201FBP00
Datasheet:
SMM02070C2201FBP00.pdf
Description:
RES SMD 2.2K OHM 1% 1W MELF