Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C2200FBP00
Part No.:
SMM02070C2200FBP00
Datasheet:
SMM02070C2200FBP00.pdf
Description:
RES SMD 220 OHM 1% 1W MELF