Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components SMM02070C1800FBP00
Part No.:
SMM02070C1800FBP00
Datasheet:
SMM02070C1800FBP00.pdf
Description:
RES SMD 180 OHM 1% 1W MELF