Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMU01020C5101FB300
Part No.:
MMU01020C5101FB300
Datasheet:
MMU01020C5101FB300.pdf
Description:
RES 5.1K OHM 1% 0.3W MELF 0102