Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMU01020C1202FB300
Part No.:
MMU01020C1202FB300
Datasheet:
MMU01020C1202FB300.pdf
Description:
RES SMD 12K OHM 1% 0.3W 0102