Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMU01020C1201FB300
Part No.:
MMU01020C1201FB300
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0102
Datasheet:
MMU01020C1201FB300.pdf
Description:
RES SMD 1.2K OHM 1% 0.3W 0102