Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMB02070C5609FB200
Part No.:
MMB02070C5609FB200
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0207
Datasheet:
MMB02070C5609FB200.pdf
Description:
RES SMD 56 OHM 1% 1W 0207