Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMB02070C1002FB700
Part No.:
MMB02070C1002FB700
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0207
Datasheet:
MMB02070C1002FB700.pdf
Description:
RES SMD 10K OHM 1% 1W 0207