Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMA0204MC1005FB300
Part No.:
MMA0204MC1005FB300
Datasheet:
MMA0204MC1005FB300.pdf
Description:
RES SMD 10M OHM 1% 0.4W MELF