Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMA02040C6802FB300
Part No.:
MMA02040C6802FB300
Datasheet:
MMA02040C6802FB300.pdf
Description:
RES SMD 68K OHM 1% 0.4W 0204