Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMA02040C3321FB300
Part No.:
MMA02040C3321FB300
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0204
Datasheet:
MMA02040C3321FB300.pdf
Description:
RES SMD 3.32K OHM 1% 0.4W 0204