Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKT1818410015D
Part No.:
MKT1818410015D
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
MKT1818410015D.pdf
Description:
CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL