Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKT1818222634D
Part No.:
MKT1818222634D
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
MKT1818222634D.pdf
Description:
CAP FILM 2200PF 5% 630VDC RADIAL