Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKT1817410015
Part No.:
MKT1817410015
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
MKT1817410015.pdf
Description:
CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL