Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKT1813415406
Part No.:
MKT1813415406
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
MKT1813415406.pdf
Description:
CAP FILM 0.15UF 20% 400VDC AXIAL