Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385E43940JIP2T0
Part No.:
MKP385E43940JIP2T0
Datasheet:
MKP385E43940JIP2T0.pdf
Description:
CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RAD