Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385339025JCA2B0
Part No.:
MKP385339025JCA2B0
Datasheet:
MKP385339025JCA2B0.pdf
Description:
CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD