Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385336025JCI2B0
Part No.:
MKP385336025JCI2B0
Datasheet:
MKP385336025JCI2B0.pdf
Description:
CAP FILM 0.036UF 5% 250VDC RAD