Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385333040JD02W0
Part No.:
MKP385333040JD02W0
Datasheet:
MKP385333040JD02W0.pdf
Description:
CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD