Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385333025JCM2B0
Part No.:
MKP385333025JCM2B0
Datasheet:
MKP385333025JCM2B0.pdf
Description:
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD