Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385327025JCI2B0
Part No.:
MKP385327025JCI2B0
Datasheet:
MKP385327025JCI2B0.pdf
Description:
CAP FILM 0.027UF 5% 250VDC RAD