Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385327025JCA2B0
Part No.:
MKP385327025JCA2B0
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
MKP385327025JCA2B0.pdf
Description:
CAP FILM 0.027UF 5% 250VDC RAD