Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385320025JC02G0
Part No.:
MKP385320025JC02G0
Datasheet:
MKP385320025JC02G0.pdf
Description:
CAP FILM 0.02UF 5% 250VDC RADIAL