Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385222085JCI2B0
Part No.:
MKP385222085JCI2B0
Datasheet:
MKP385222085JCI2B0.pdf
Description:
CAP FILM 2200PF 5% 850VDC RADIAL