Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP383156063JCM2B0
Part No.:
MKP383156063JCM2B0
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
MKP383156063JCM2B0.pdf
Description:
CAP FILM 560PF 5% 630VDC RADIAL