Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP1841268255W
Part No.:
MKP1841268255W
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
MKP1841268255W.pdf
Description:
CAP FILM 6800PF 10% 250VDC RAD