Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MCT0603MD3320DP500
Part No.:
MCT0603MD3320DP500
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
MCT0603MD3320DP500.pdf
Description:
RES SMD 332 OHM 0.5% 0.15W 0603