Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components KP1830222011W
Part No.:
KP1830222011W
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
KP1830222011W.pdf
Description:
CAP FILM 2200PF 1% 100VDC RADIAL