Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components KP1830212011W
Part No.:
KP1830212011W
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
KP1830212011W.pdf
Description:
CAP FILM 1200PF 1% 100VDC RADIAL