Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components KP1830122015
Part No.:
KP1830122015
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
KP1830122015.pdf
Description:
CAP FILM 220PF 10% 100VDC RADIAL