Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components KP1830115015
Part No.:
KP1830115015
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
KP1830115015.pdf
Description:
CAP FILM 150PF 10% 100VDC RADIAL