Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components F339X133333MFP2B0
Part No.:
F339X133333MFP2B0
Datasheet:
F339X133333MFP2B0.pdf
Description:
CAP FILM 0.033UF 20% 800VDC RAD