Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components F339X132233MDI2B0
Part No.:
F339X132233MDI2B0
Datasheet:
F339X132233MDI2B0.pdf
Description:
CAP FILM 0.022UF 20% 800VDC RAD