Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components F339X132233KDA2B0
Part No.:
F339X132233KDA2B0
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
F339X132233KDA2B0.pdf
Description:
CAP FILM 0.022UF 10% 800VDC RAD