Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components F1778333M2FLB0
Part No.:
F1778333M2FLB0
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
F1778333M2FLB0.pdf
Description:
CAP FILM 0.033UF 20% 630VDC RAD