Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components F17103101030
Part No.:
F17103101030
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
F17103101030.pdf
Description:
CAP FILM 10000PF 20% 300VAC RAD