Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components CMB02070X1303GB200
Part No.:
CMB02070X1303GB200
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0207
Datasheet:
CMB02070X1303GB200.pdf
Description:
RES SMD 130K OHM 2% 1W 0207