Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components CMA02040X6800GB300
Part No.:
CMA02040X6800GB300
Datasheet:
CMA02040X6800GB300.pdf
Description:
RES SMD 680 OHM 2% 0.4W 0204