Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components CMA02040X1002GB300
Part No.:
CMA02040X1002GB300
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0204
Datasheet:
CMA02040X1002GB300.pdf
Description:
RES SMD 10K OHM 2% 0.4W 0204